Bilimsel öğrenme metotlarıyla hazırlanmış, en iyi İngilizce Eğitim Seti. Kolay ve hızlı İngilizce öğrenmek isteyenler için tasarlanmış olan İngilizce Eğitim Setimiz, üç kısımdan oluşmaktadır.

İngilizce Eğitim Seti – 1.Kısım: İngilizce Kelime Ezberleme

Şüphesiz bir dilin temel yapı taşları kelimelerdir. Kendi anadilimiz olan Türkçe’yi nasıl öğrendiğimizi düşünecek olursak; çocukluğumuzda konuşmaya ilk başladığımız sıralarda tek tek kelimelerle konuşmaya başladığımızı ve zaman içinde kelime hazinemiz arttıkça, ikili kelime gruplarından oluşan basit cümleler kurduğumuzu farkederiz. İlk öğrendiğimiz kelimelerde bizim temel ihtiyaçlarımızı karşılayan “anne ve baba” kelimeleridir. Daha sonra “gel gel” gibi basit eylem bildiren sözcükleri ve ayrıca nesneleri öğrenmeye başlarız. İlk öğrendiğimiz kelimeler; anne, baba, mama, su, yemek, bakkal, gel, bak, al vb. olur. Daha sonra “bakkala gidelim” gibi basit cümleler kurarak, öğrenmeye ve konuşmaya devam ederiz. Burada dikkat edecek olursak, anne ve babamız bize Türkçe Dilbilgisi öğretmezler. Sadece bir takım çok basit kelimeleri, nesneleri gösterip, tanıtarak ve defalarca tekrar ederek öğretirler. Bir süre sonra biz çevremizi gözlemlemeye ve yeni sözcükler öğrenmeye gayret ederiz. Özetle bir dili konuşmaya başlarken attığımız ilk adım kelime öğrenmektir. Bu yüzden iyi bir İngilizce kelime bilgisi, İngilizce öğrenmeye başlarken, atılması gereken ilk adım olduğu gibi, İngilizce kelimeleri öğrenmeden, İngilizce konuşabilmemiz de mümkün değildir. Çünkü ağzımızdan çıkan kelimeler bir araya gelerek anlam bütünlüğünü sağlayan cümleleri oluşturmaktadır. Örneğin “I want to learn English: İngilizce öğrenmek istiyorum.” cümlesini inceleyecek olursak; “English: İngilizce” bir kelimedir, “learn: öğrenmek” bir kelimedir, “want to: istemek” bir kelime ve “I: ben” bir kelimedir. Gördüğünüz gibi bir İngilizce cümle kelimelerden oluşmaktadır. Bu yüzden birisi size, “İngilizce kelime öğrenerek, İngilizce konuşamazsın.” derse, sizi yanlış bilgilendirmiş ve yanlış yönlendirmiş olur. Çünkü; İngilizce kelimeler olmadan, İngilizce konuşmamız mümkün değildir.
İşte bu yüzden İngilizce Eğitim Setimizin ilk kısmında İngilizce kelimeler ezberletilmektedir. Burada şunu belirtmekte fayda var. Rastgele İngilizce kelime öğrenmek bize hiç bir fayda sağlamayacaktır. Örneğin Türkçe’de 120 binden fazla kelime vardır. Ancak anadili Türkçe olan bir çok kimse bu 120 bin kelimenin tamamını bilmez, hatta çoğunu bilmez. Ancak yinede akıcı bir şekilde Türkçe konuşur. Bunun sebebi sık kullanılan kelimeleri ta en başından öğrenmiş olmasıdır. Bu konuda bilimsel araştırmalar yapan dil uzmanları, İngilizce öğrenecek kişilerin, en sık kullanılan ingilizce kelimeleri öğrenmeleri gerektiğini vurgulamışlardır. Aksi takdirde gerçek hayatta kullanılmayan ve asla işinize yaramayacak İngilizce kelimeleri öğrenerek, zaman kaybetmiş olursunuz vede bu şekilde asla akıcı bir şekilde İngilizce konuşamazsınız. Yapılan bir bilimsel araştırmaya göre En sık kullanılan 2000 İngilizce Kelimeyi öğrendiğiniz takdirde İngilizce’deki konuşmaların ve yazılı metinlerin %88’ini anlayabiliyorsunuz. Sık kullanılan %88’in dışında kalan kelimeler ise genelde şehir ve yer isimleri “Omaha, Nebraska” gibi veya da “Jack, Kate” gibi özel isimlerden , oluşmaktadır.
Eğitim Setimizde bilimsel bir araştırma sonucunda özel olarak tespit edilmiş, İngilizce’de en sık kullanılan 2000 kelimeyi, bir daha unutmamak üzere öğretiyoruz. İngilizce eğitim setimizde, bilimsel araştırmaların bir ürünü olan, sonuçları test edilip, kanıtlanmış, Da Vinci Metodu‘nu kullanıyoruz.
Da Vinci Metodu bilimselliği kanıtlanmış, şu an dünyada bilinen, En Hızlı İngilizce Kelime Ezberleme Metodu’dur. Dünyanın en hızlı İngilizce kelime ezberleme metodu olan Da Vinci Metodu hakkındaki detaylı bilgi eğitim setimizde ve web sitemizin Da Vinci Metodu sayfasında anlatılmaktadır. Da Vinci Metodu ile İngilizce kelimeleri nasıl öğreneceklerini merak edenler, hemen aşağıda yer alan Örnek İngilizce Kelime Ezberleme Videomuzu izleyebilirler.
videonun başlığı: Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti – İngilizce Kelime Ezberleme Dersi Videosu
Video
Örnek İngilizce Kelime Ezberleme Videomuzu beğendiyseniz, satın alacağınız İngilizce eğitim setindeki tüm İngilizce kelimelerin tamamının bu şekilde hazırlandığını bilmelisiniz. Klasik eğitim metotları maalesef eğitim setlerimizde bulunmamaktadır. Çünkü dışarıda binlerce klasik eğitim metotlarıyla eğitim veren, İngilizce kursları ve sözde İngilizce öğreten setler bulunmaktadır. Bu eğitim setleri herhangi bir bilimsel metot kullanmamakta, ortaçağdan kalma eğitim metotlarıyla tahtaya dilbigisi kurallarını yazarak, öğrencilerden tekrar etmelerini istemekte ve öğrencilerin İngilizce kelimeleri kendi başlarına defalarca yazarak, tekrarlayarak akıllarında tutmalarını söylemektedirler. Bu metotlar başarılı olsaydı, zaten herkes sorunsuzca İngilizce öğrenir ve kimse İngilizce öğrenme sorunu için farklı bir arayışa girmezdi. Ama biz şunu biliyoruz ki, İngilizce kurslarına giden veya klasik eğitim teknikleriyle ders anlatan eğitim setleriyle çalışan ve İngilizce öğrenen kişi sayısı, bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki çevremizde yıllardır İngilizce kurslarına gitmesine rağmen ve tahtaya yazı yazarak videolar hazırlamış, sözde eğitim setleriyle çalışan arkadaşlarımızın, hiç biri İngilizce öğrenememektedir. Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti’nin, klasik eğitim metotlarıyla ingilizce öğreten kurslardan farkı; bilimsel araştırmalar sonucunda, hafızanın çalışma prensiplerine göre tasarlanmış, audio visual mnemonic animasyon teknolojisi ile hazırlanmış olmasıdır. Audio (işitsel), visual (görsel), mnemonic (anımsatıcı), animasyon (canlandırma) teknolojisi.
Yukarıda size örnek olarak gösterdiğimiz İngilizce kelime ezberleme videomuz, bu teknoloji ile hazırlanmıştır. Bu öğrenme teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için yazının sonunda ilgili sayfanın linkini paylaşacağız. Ancak teorik bilgileri bilmeden doğrudan bu teknolojiyi kullanarak, fayda sağlamanız mümkün. Yani Da Vinci Metodu hakkında teorik bilgileri bilmeden, Da Vinci Metodu ile hazırlanmış olan İngilizce kelimelere ait animasyonları izleyerek, hızlı bir şekilde İngilizce kelimeleri ezberleyebilirsiniz. Size yukarıda ispat ettiğimiz gibi sadece 1 dakikada 5 İngilizce Kelime ezberlemeniz bu teknoloji ile çok kolay. Bu teknolojiyle İngilizce öğrenmek, sizin için bir zahmet olmaktan çıkacak. Değişen zaman ve teknolojik gelişimler, bizi hızlı öğrenmeye zorlamakta. İşte tamda bu aşamada Uzman Hafıza, beyin temelli öğrenme teknolojileri ile hazırlanmış, İngilizce Eğitim Seti ile hızlı bir şekilde İngilizce öğrenebilmenizi sağlıyor.
İngilizce Kelime Ezberleme dersleri toplam 8 farklı dvd’den oluşmaktadır. Her dvd’de 250 İngilizce kelime ezberlersiniz. 8 dvd’de toplam 2000 İngilizce kelime bulunmaktadır. İngilizce kelimelerin tamamı, örnek derslerimizdeki gibi Da Vinci Metodu ile animasyonlar eşliğinde öğretilmektedir. Sizlere tavsiyemiz şudur; nerden eğitim alacak olursanız olun, bu bir İngilizce kursu olabilir, İngilizce eğitim seti satan bir firma olabilir; şayet kursa yazılmadan veya eğitim setini satın almadan önce, size bir demo ders vermiyorlarsa; kesinlikle böyle bir yerden eğitim hizmeti satın almamalısınız. Çünkü en doğrusu, İngilizce öğrettiğini iddia eden bir firmanın bunu öncelikle size ispat etmesidir. İşte biz Uzman Hafıza olarak, bu konuda kendimize o kadar çok güveniyoruz ki, satın almadan önce örnek derslerle eğitim setimizi ve öğretim metodumumuzu, deneme imkanı sunuyoruz. Sadece 1 saatte tam 300 İngilizce Kelime Ezberleyebilirsiniz. Size bunu ispat etmek istiyoruz. 1 saatte 300 İngilizce kelime, dakikada 5 İngilizce kelime demek.
Aşağıdaki İngilizce kelime ezberleme derslerimizle, dakikada 5 İngilizce kelime olmak üzere, tam 115 İngilizce kelimeyi sadece 19 dakikada ezberleyeceksiniz. Dakikada 5 İngilizce kelime öğrenmeniz, 1 saatte 300 İngilizce kelime ezberleyebileceğinizi gösterir. Biz şunu iddia ediyoruz, şu an ne Türkiye’de nede dünyada sadece 19 dakikada kimse size 115 İngilizce kelime öğretemez. Uzman Hafıza olarak, İngilizce eğitim seti satan diğer firmalardan ve İngilizce kurslarından farkımız işte bu.
Zorluk seviyesine göre kolaydan zora doğru giden İngilizce kelime ezberleme dersleri, A-1 seviyesinden başlıyor ve B-2 seviyesine kadar olan İngilizce kelimelerle devam ediyor. Şayet daha önce öğrendiğiniz İngilizce kelimelerin yer aldığı dersler varsa, bu dersleri atlayıp, bir sonraki dersle devam edebilirsiniz. Size bunun için ücretsiz derslerde yer alan İngilizce kelimelerin, ders ders listesini ilgili derse ait videonun hemen altında yazılı olarak veriyoruz. Bu sayede anlamını bildiğiniz İngilizce kelimelerin yer aldığı ders videolarını geçip, bilmediğiniz İngilizce kelimelere ait dersleri hızlı bir şekilde deneyebilirsiniz. Ayrıca bu dersleri denedikten sonra yazımızı mutlaka okumaya devam ediniz. Çünkü İngilizce kelime ezberleme, eğitim setimizin sadece bir parçası, İngilizce Eğitim Setimizin içeriği hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Not: Her videonun altında videoda öğretilen İngilizce kelime ezberleme derslerinin içeriği yazılı olarak yer alacak.

İngilizce Eğitim Seti – 2.Kısım: İngilizce Gramer

En sık kullanılan İngilizce kelimeleri ezberledikten sonra öğrendiğiniz bu kelimelerin cümle içinde hangi sırada ve nasıl kullanılacağın öğrenmeniz gerekir.Uzman Hafıza’nın, Da Vinci Metodu ile hazırlamış olduğu İngilizce gramer dersleri sayesinde bunu kolayca yapabileceksiniz. İngilizce Gramer derslerimizin tamamı
Da Vinci Metodu kullanılarak, 3 boyutlu animasyonlarla hazırlandı. İngilizce Gramer derslerimizle ilgili örnek gramer dersimizi aşağıdaki videoyu izleyerek deneyebilirsiniz.
İngilizce Gramer Deneme Dersi Videosu
9.Dvd İngilizce Gramer Dersleri:
İngilizce’de Temel Cümle Yapısı
İngilizce’de Tense’ler (Zamanlar)
Simple Present Tense/verb to be (Geniş Zaman-Durum Cümleleri)
Olumlu, Olumsuz Cümle ve Soru Cümleleri
Personal Pronouns (Şahıs Zamirleri)
I
you
we
they
he
she
it
Present Tense (Geniş Zaman-Hareket Cümlesi)
Possessive Pronouns (İyelik Zamirleri)
My
your
his
her
its
our
their
Present Continuous Tense (Şimdiki Zaman)
Simple Past Tense (Geçmiş Zaman)
Past Continuous Tense (Şimdiki Zamanın Hikayesi)
Simple Future Tense (Gelecek Zaman-Will)
Be Going To (Planlanmış Gelecek Zaman)
MODALS (MODLAR)
MODALS BE ABLE TO
was+were able to
will be able to
managed to
CAN
COULD
MAY
MIGHT
SHOULD
OUGHT TO
MUST
HAVE TO
NEED TO
HAVE GOT TO
Had to
Had better
Prepositions
Prepositions of time (in,on,at, for, since, until, by, before..)
Prepositions of place (in,on,at,under,in front of,behind…)
into, onto, inside, out of, up, down, to, from, with, about, between…

İngilizce Eğitim Seti – 3.Kısım: İngilizce Akıcı ve Pratik Konuşma Dersleri

İngilizce Eğitim Setimizle İngilizce’de en sık kullanılan 2000 İngilizce kelimeyi ezberlediniz. Bu kelimeleri nasıl kullanacağınızı öğreten İngilizce Gramer bilgisini de öğrendiniz. Şimdi sıra dinleme ve konuşma pratiği çalışması yapmaya geldi. İşte İngilizce Eğitim setimizin tamda bu kısmında, her gün karşılaşabileceğiniz değişik durumlarda kullanabileceğiniz çok çeşitli 3000’den fazla İngilizce ifade , audio (işitsel) ders formatında öğretilir.
İngilizce Eğitim Setimizdeki, İngilizce Akıcı ve Pratik Konuşma Derslerinde öğretilen tüm İngilizce ifadeler, modern ve gündelik konuşma dilinde kullanılmaktadır. Derslerimizi ister bilgisayarda ister telefonunuzda defalarca dinleyebilir ve istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz. Bu sayede İngilizce öğreniminde önemli işlevlerden birisi olan “listening” dinleme ve “speaking” konuşma çalışmalarınızı bu derslerimizle gerçekleştirirsiniz. Çünkü İngilizce kelimeleri ve İngilizce gramer konularını zaten öğrendiniz. Geriye kalan bu öğrendiklerinizi pratiğe dökmek ve bol bol dinleme ve konuşma pratiği yapmaktır. Bu çok özel dersler, yine rastgele ifadelerden değil, İngilizce’de günlük hayatta kullanılan ve ihtiyaç duyacağınız temel cümle kalıplarından oluşmaktadır. Bu dersleri başarıyla bitirdiğinizde artık İngilizce konuşmaları anlayabilecek ve akıcı bir şekilde konuşabilecek bir seviyeye geleceksiniz. Aşağıda Akıcı ve Pratik Konuşma Derslerimizin içeriği verilmiştir.

10.Dvd İngilizce Akıcı ve Pratik Konuşma Dersleri

Basic phrases – Temel tabirler
More common expressions – Daha yaygın olarak kullanılan ifadeler
Emergencies – Acil durumlar
General conversation – Genel sohbetler

Making friends – Arkadaş edinme

Languages and communication – Diller ve iletişim

Family and relationships – Aile ve ilişkiler

Interests – İlgi alanları

Jobs – İş

Education – Eğitim

Religion – Din

Dating and romance – Flört etmek ve romantik ilişkiler

Arranging to meet – Buluşma ayarlama

Time expressions – Zaman ifadeleri

Telling the time – Saat belirtme

Dates – Tarihler
The weather – Hava durumu

At home – Evde

Entertaining guests – Misafir ağırlama

Travel – Seyahat

Asking and giving directions – Yön sorma ve belirtme

Motoring – otomobil kullanımı ve bakımı

Car hire – Araba kiralama

Travelling by taxi – Taksi ile seyahat

Travelling by bus and train – Otobüs ve tren ile seyahat

Travelling by air – Uçak ile seyahat

Travelling by boat -Gemi ile seyahat

Passport control and customs – Pasport kontrolü ve gümrük

Hotels and accommodation – Oteller ve konaklama

Making a reservation – Rezervasyon yapmak

Checking in – Otele giriş kaydı yapmak

During your stay – Kalış sırasında

Checking out – Otelden çıkış kaydı yapmak
Eating and drinking – Yemek ve içki

At a pub, bar, or café – Pub, bar veya kafede

At a restaurant – Lokantada
Shopping – Alışveriş

At the supermarket – Süpermarkette

Shopping for clothes – Kıyafet alışverişi

Services and repairs – Servis ve tamir

Around town – Şehirde

At the tourist information office – Turist danışma

At the post office – Postanede

At the bank – Bankada

At the hairdressers – Kuaför veya berberde

At the estate agents – Emlak ofisinde

Leisure and entertainment – Gezi ve eğlence

Buying tickets – Bilet alma

At the cinema – Sinemada

At the theatre – Tiyatroda

At a nightclub – Gece kulübünde

Museums and galleries – Müzeler ve galeriler

Health – Sağlık

At the chemists – Eczanede

At the doctors – Doktorda

At the dentists – Dişçide

At the opticians – Gözlükçüde

At work – İşde

Applying for a job – İşe başvururken

Using the telephone – Telefon kullanma

Writing letters and emails – Mektup ve elektronik posta yazmak
İngilizce Eğitim Seti toplam 10 farklı dvd’den oluşmaktadır.
 • 8 dvd İngilizce kelime ezberleme dersleri
 • 1 dvd İngilizce gramer dersleri
 • 1 dvd Akıcı ve pratik konuşma dersleri
8 dvd İngilizce kelime ezberleme dersiyle İngilizce’de en sık kullanılan 2000 İngilizce kelimeyi kolay ve zahmetsiz bir şekilde öğreneceksiniz. İngilizce kelime ezberleme derslerimizin tamamı audio visul mnemonic animasyon teknolojisi ile Da Vinci Metodu kullanılarak hazırlanmış olup, tamamı animasyonlu ve sesli anlatımlıdır.
1 dvd İngilizce Gramer Dersleri, İngilizce konuşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm gramer konuları Da Vinci Metodu kullanılarak 3 boyutlu animasyonlar eşliğinde öğretiliyor.
1 dvd İngilizce Akıcı ve Pratik Konuşma Dersleri, İngilizce’de günlük hayatta her gün karşılaşabileceğiniz çeşitli 3000’den fazla İngilizce temel cümle kalıbı , audio (işitsel) ders formatında öğretiliyor. Bu sayede İngilizce konuşabilmeniz için gerekli olan “listening” dinleme ve “speaking” konuşma çalışmalarınızı bu derslerimizle gerçekleştiriyorsunuz.
İngilizce Eğitim Setimizde kullanılan bilimsel öğrenme yöntemleri;
1-Da Vinci Metodu : Da Vincinin hafıza tekniği olarakta bilinir. Yapılan bilimsel çalışmalarla bu metod, dil uzmanları tarafından yabancı dillere uyarlanmış ve audio visual mnemonic animasyon teknolojisi (işitsel, görsel, hatırlatıcı canlandırma teknolojisi) ile bilgisayar ortamına aktarılmıştır. Bu teknik hakkında detaylı bilgi İngilizce Eğitim Setimizde ve web sitemizde “Da Vinci Metodu” sayfasında anlatılmaktadır.
2-Suggostepedia (Telkin Yöntemi) : Dünyaca ünlü bilim adamı George Lazanov’un dil öğretimine kazandırdığı, bilimselliği ispat edilmiş, Unesco tarafından onaylanmış ve hakkında rapor yayınlanarak, tüm dünyaya yine Unesco tarafından yabancı dil öğrenimi için tavsiye edilen bir öğrenme metodudur.
3-Öğrenmeyi Hızlandıran Largo Barok Müzik Teknolojisi: Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda largo barok müzikleri dinleyerek, ders çalışan öğrencilerin konsantrasyonunun arttığı, daha iyi odaklandıkları ve daha iyi öğrenebildikleri tespit edilmiştir. Bu çok özel teknik, konsantrasyonu maksimum seviyeye çıkarmakta, odaklanmayı sağlamakta ve öğrenilen bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlamaktadır. İngilizce Eğitim setimizde bu özel largo barok müzikler, arka fon müziği olarak kullanılmaktadır. Her Derste arka planda bu müzikler öğrencilere dinletilmektedir. Bu sayede dikkatiniz hiç dağılmamakta, keyifli ve neşeli bir öğrenme deneyimi yaşamaktasınız.
İngilizce Eğitim Setimizin Diğer Artıları;
 • Kullanma süresi yok! Dilediğiniz kadar izleyin! Ayrıntılı bilgi için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.
 • Dvd şeklinde. İnternet kotam yetmez derdi yok!
 • Çok ekonomik! Para ve zaman kazandıran muhteşem bir İngilizce Eğitim Seti.
Ucuz bir İngilizce kursuna kaydolacak olsanız, sizden her bir seviye için, örneğin A-1 seviyesi İngilizce Eğitimi; minumum 600 TL isteyecektir. Her kur için 600 TL ödemeniz demek, orta seviye İngilizce öğrenmek istediğinizde yani B2 seviyesine kadar A-1, A-2, B-1, B-2 olmak üzere toplam 4 kur eğitim almanız anlamanız gelir. 4*600 = 2.400 TL demektir. Üstelik bu eğitimleri kaçırdığınızda tekrarı da mümkün olmadığı gibi, her defasında yeniden ücret ödemek zorunda kalırsınız. Bir de kurslarda verilen klasik eğitimler yüzünden yıllarca bu kurslara gitmeye bağımlı hale gelirsiniz. Sonu gelmeyen ödemeler ve kaybolup giden bir dünya zaman! Düşünsenize, İngilizce kurslarına bu kadar para ödemenize rağmen size bir tek İngilizce kelime öğrenme garantisi daha veremezler ve tüm sorumluluğa size yüklerler. İngilizce kelimeleri kendi başınıza ezberlemeniz gerektiğini, size kimsenin İngilizce kelime öğretemeyeceğini, tahtaya yazılanları defterinize geçirip sürekli tekrar etmenizi söylerler. Üstelik bu işkence için sizden bir dünyada para alırlar. Oysaki Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti’nde, size İngilizce’de en sık kullanılan 2000 İngilizce kelimeyi, kolay ve zahmetsizce çok hızlı bir şekilde ezberletiyoruz. Yukarıdaki örnek derslerimizi inceleyerek bunu zaten siz kendiniz deneyimlediniz. Üstelik bu İngilizce Eğitim Programımızın sadece bir parçasıydı. Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti’ne sadece 1 kur İngilizce kursuna ödeyeceğiniz ücreti ödeyerek, hızlı ve kolay bir şekilde hemen İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Üstelik banka havalesine %10 indirim imkanı sağlıyoruz. Bu sayede bir İngilizce kursundan alacağınız, bir kur eğitim ücretinin çok daha altında bir ücrete, muhteşem bir İngilizce Eğitim Seti alabilirsiniz.
 • Ders anlatımları, Profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından, yüksek ses kayıt teknolojisine sahip, seslendirme stüdyolarında yapıldı. Amatör ses kayıtlarına, kalitesiz anlatımlara son!
 • İngilizce Eğitim Setimizin tamamı animasyonlarla hazırlandı. Eski klasik sistemlerde olduğu gibi, haydi bu cümleyi tahtaya yazalım, sizde bu cümleyi defterinize geçirin derdi bitti! Sıkıcı ders anlatımlarına son! Sadece izleyin ve birbirinden eğlenceli animasyonlarla öğrenin.
 • Ücretsiz kargo ve herhangi başka bir ek ücret yok! Kargo yada herhangi başka bir ek ücret ödemeyeceksiniz. Süpriz ek ücretler yok!
 • Size özel çalışma programı, rehber öğretmenlerimiz tarafından hazırlanıyor. Nasıl çalışmalıyım? Ne kadar çalışmalıyım? Diye düşünmeyeceksiniz. Günlük ne kadar zaman ayırabileceğinizi söyleyin, size özel bir İngilizce Çalışma Programı hazırlayalım.
 • Bitmedi! Unutmamanız için sonu gelmeyen tekrarlar yapmanıza gerek yok. Öğrendiklerinizi 1000 kere tekrar etmeyeceksiniz. Sizi bu zahmettende kurtarıyoruz. Bildiğiniz gibi ortaçağdan kalma klasik eğitim metotlarıyla İngilizce eğitimi veren, İngilizce eğitim setleri ve İngilizce kursları, size öğrendiklerinizi unutmamanız için sürekli tekrar etmenizi söylerler. Üstelik bu tekrarın kaç kez, ne kadar süreyle ve ne zamana kadar yapılacağınıda asla söylemezler. Aksi takdirde öğrendiklerinizi unutacağınızı söylerler. Bu bilimsel araştırmalara ve beynin çalışma şekline aykırı bir durumdur. Yapılan bilimsel araştırmalar göstermektedir ki, bilinçaltımızın en sevmediği şey belirsizliktir. Bir eğitimin başlangıcı ve sonunun olmaması, tekrar süresinin belirsizliği, bilinçaltımızı eğitimden soğutmakta bu da başarısız olmamamıza neden olmaktadır. Oysaki bununda bilimsel bir çözümü var! Bu bilimsel çözümü sizinle İngilizce eğitim setimizde paylaşıyoruz. Üstelik binlerce tekrara da gerek yok, sadece belirli zaman dilimlerinde öğrendiklerinizi sadece 6 kez tekrar etmeniz yeterli! Bu tekrar zamanlarını sizinle setimizde paylaşıyoruz. “Bilimsel Sistemli Tekrar Programı” adını verdiğimiz bu özel program sayesinde, öğrendiklerinizi bir ömür boyu asla unutmayacaksınız! Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti ile Unutma Derdinize Son Veriyoruz!
 • Peki iyi bir öğrenme için nelere ihtiyacınız var? Nasıl beslenmelisiniz? Nasıl uyumalısınız? Günde kaç saat çalışmalısınız? Çalışma sürenizin ne olması gerekir? Hafızayı güçlendiren ve öğrenmeyi hızlandıran gıdalar nelerdir? Daha hızlı öğrenebilmek için neler yapmanız gerekir? Bütün bu sırları da sizinle, Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti’nde paylaşıyoruz. Nasıl çalışmanız gerektiğinden, günlük kaç saat uyumanız gerektiğine, hafızanızı hangi gıdaların güçlendirdiğinden, öğrenmeyi hızlandıran özel beslenme şekillerine kadar her şey ayrıntılı bir şekilde İngilizce Eğitim Setimizde anlatılıyor.
Sonuç; gördüğünüz gibi İngilizce öğrenmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey, Uzman Hafıza İngilizce Eğitim Seti’nde mevcut. Tek yapmanız gereken hemen İngilizce Eğitim Setimizi sipariş edip, hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlamak!
İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ VİDEOLARI

En İyi İngilizce Eğitim Seti, Bilimsel Metotlarla Hızlı ve Kolay Öğrenin!