NEDEN İNGİLİZCE ÖĞRENMELİSİNİZ?

Uzman Hafıza projesinin bir parçası olun!

İNGİLİZCE ÖĞRENMEK Hayatınız için Yapabileceğiniz En İyi Yatırım Olabilir.

İNGİLİZCE ÖĞRENME , kendinizi geliştirmek için yapabileceğiniz en iyi yatırım olabilir. Bu doğru. Çok büyük, uçsuz bucaksız bir iletişim ve bilgi havuzuna erişmek, sizce de keyifli olmaz mı? Yeni insanlarla tanışmak ve yazışmak? İNGİLİZCE KONUŞARAK çevrenizdeki insanları etkilemek? Rakiplerinizi arkanızda bırakarak, kariyerinizde büyük değişimler yapmak?

İyi bir şekilde İNGİLİZCE KONUŞARAK tüm bunları ve daha fazlasını yapabilirsiniz. İlgi alanınız ne olursa olsun; İş hayatı, Arkadaş edinme, Romantik bir ilişki, Sağlık, Seyahat, Spor, Bilim, Müzik ve Bilgisayar. Günümüzün kitle iletişim araçları (internet, televizyon, radyo, basın vb.) en beğendiğiniz konular hakkındaki sınırsız bilgiye limitsiz erişim sağlar. Sonuçta, bilgi çağında yaşıyoruz, değil mi? Ama tek bir sorun var. Bu bilginin neredeyse tamamı İngilizcedir.

İNGİLİZCE ÖĞRENMİŞSENİZ, kullanabileceğiniz bilgi ile ilgili bazı örnekler: İnternet ortamındaki Web sayfalarının neredeyse tamamı, Bir buçuk milyardan fazla bilgi! Sadece İNGİLİZCE ÖĞRENME, internet üzerindeki tüm bilgilere erişim imkanı sağlar, çok şaşırtıcı değil mi? Peki ya Kitaplar? Kitap okumayı sever misiniz? Herhangi bir konu hakkında, tüm dünyadan. Amerikalı ya da İngiliz yazarlar tarafından yazılan tüm kitapları ve diğer dillerden İNGİLİZCE’ye çevrilmiş tüm kitapları okuyabilirsiniz.

İlgilendiğiniz alan ne olursa olsun, o konuda bol bol İNGİLİZCE okuyabilirsiniz! Basından ne haber? İNGİLİZCE gazeteleri, dergileri ve haberleri dünyanın her yerinde bulabilirsiniz. Newsweek veya Time ‘da aramak zorunda değilsiniz! Peki Bilim? İngilizce bilimin anahtarıdır. Science Citation Index’ deki yazıların, 1998 yılında % 97’si İngilizce olarak yazılmıştır. Bunların sadece % 45’i İngiltere veya ABD gibi resmi dili İngilizce konuşulan ülkelerde yazılmıştır. Haberler sizin için önemli mi? BBC ve CNN International gibi uluslararası televizyon ağlarını izleyebilirsiniz. Bu tv kanalları yerel haber kanallarına göre en hızlı ve en profosyonel haber yayını sağlarlar. Ayrıca bu tv kanallarını dünyanın her yerinde izleyebilmeniz de mümkün.

İNGİLİZCE bir iletişim dilidir. Peki neden? Açıkça görünüyor ki dünyadaki her ulustan her insan birbirleriyle iletişim kurabilmek için ortak dil olarak İNGİLİZCE’yi seçmişler. Dünyada 2 milyar’a yakın insan İNGİLİZCE KONUŞUYOR. Daha fazlası ise şu an İNGİLİZCE ÖĞRENMEK için çabalıyor. Tüm e-maillerin, kartpostalların ve mektupların % 85’i İNGİLİZCE olarak yazılıyor. Tüm uluslararası yarışmalar ve seminerler İNGİLİZCE’dir. Mesala, Dünya Güzellik Yarışması, Dünya Kupası ve Olimpiyatlar. Farklı ülkelerden farklı diplomatlar ve politikacılar birbirleriyle iletişim sağlayabilmek için İNGİLİZCE’ye ihtiyaç duyarlar. Birleşmiş Milletler, Avrupa Serbest Ticaret Birliği ve NATO gibi kuruluşların resmi dili İNGİLİZCE’dir.

Dünyanın her yerinden gelen insanlarla iletişim kurabilirsiniz. İnternetteki çeşitli forumlarda ve gruplarda fikir ve görüşleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Dünyaca ünlü sanatçılara, aktörlere tweetler atabilirsiniz. Dünyadaki birçok ulusun yaşantıları ve kültürleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ya da sadece yurtdışı seyahatlerinizi veya iş hayatınızı kolaylaştırmak için de İNGİLİZCE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. Dünyanın neresinde olursanız olun, insanlarla iletişim kurabilirsiniz. İNGİLİZCE 120’den fazla ülkede konuşuluyor. Kim bilir, belki de İNGİLİZCE bir gün evleneceğiz doğru kişi ile, doğru iş ortağı ile, iyi arkadaşlarla tanışmanızı sağlayacak. Bilim, teknoloji veya ticaret alanında iyi bir işe sahip olmak istiyorsanız, hemen şimdi İNGİLİZCE ÖĞRENMEK için harekete geçmelisiniz! Hali hazırda iyi bir işe sahipseniz, işinizi kaybetmeden önce İNGİLİZCE ÖĞRENME’ye başlamak için acele etmelisiniz! Çok kısa bir sürede, en doğru şekilde İNGİLİZCE ÖĞRENMEK için gerekli olan muhteşem bir hızda İNGİLİZCE ÖĞRENMEK için geliştirilen Da Vinci Metodu’nu deneyin ve başarıyı yakalayın!