Daha bilgili, daha çağdaş bir Türkiye için çalışıyoruz

Toplumdaki yeriniz ve pozisyonunuz ne olursa olsun, ülkemizde insanların hayatını değiştirmek için çok önemli bir rol oynayacaksınız. Çünkü Uzman Hafıza’da herkes ortak bir amaca yönelir: ülkemizi daha mutlu, daha bilgili ve daha çağdaş bir yer haline getirmek. Sizin gibi özel insanların mücadelesi bu idealimizi gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

Uzman Hafıza’da çalışmak nasıldır?

Zeki ama çılgın bir o kadar da tutkulu insanlarla ile birlikte çalıştığınızı düşünün. Eğitim ve kişisel gelişim alanındaki bütün bilimsel yenilikleri ve farklılıkları sıcağı sıcağına takip edebildiğinizi. Farklı fikirlerinizi paylaşabileceğiniz sizin gibi tutkulu insanlarla birlikte olduğunuzu ve beyin fırtınaları yapabileceğiniz bir özgürlüğe sahip olduğunuzu. Başarılı olmanız için gereken tüm desteği aldığınızı. En önemlisi bunları mutlu ve eğlenceli bir şekilde yaptığınızı. İşte Uzman Hafıza’da çalışmak böyle bir şey.

Neden Uzman Hafıza’ya Katılmalısınız?

1

MUTLULUK

Biliyoruz ki başarılı insanlar yaptıkları işten mutluluk duyarlar. İşlerini istedikleri gibi yapacakları mutlu ve huzurlu bir ortam isterler. Şirketimiz ve iş ortamımız yaratıcı insanlar için dizayn edilmiştir.

2

MUHTEŞEM İNSANLAR

Geleceğin parlayan eğitim teknolojileri ve iş ahlakımız, gelecek vizyonu olan ileri görüşlü ve parlak insanları cezbetmemizi sağlar. Bizimle birlikte sektörün en üstün zekaları ile birlikte bir şeyler yaratmanın farkında olacaksınız.

3

EN KALİTELİ ŞİRKET KÜLTÜRÜ

Kaliteli Şirket kültürümüz gelişmemizi sağlayan en önemli değerimizdir. Bizi biz yapan Uzman Hafıza’nın gelişmeye açık gözlemci yapısı ve benzersiz araştırmacı şirket kültürüdür.

4

İLERİCİLİK

Biz biliyoruz ki başarılı insanlar kendilerini sürekli geliştiren ilerici kimselerdir. Bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için size yardımcı oluyoruz. Şirketimizdeki çok özel eğitimlerle kendinizi geleceğe hazırlayın. Geleceğin dünyasındaki yerinizi şimdiden bizimle alın.

5

EŞSIZ GELİŞİM FIRSATI

Sizin için çeşitli eğitim fırsatları yaratıyoruz. Biz biliyoruz ki, bir insan her zaman daha iyisini istemeli ve daha iyisine sahip olmalı. Bunun için çeşitli eğitimler almanızı sağlıyoruz. Daha iyi düşünebilmeniz, daha yaratıcı olmanız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

6

EĞLENCELİ ÇALIŞMA ORTAMI

Bizim için iş eğlencedir. Doğru, biz disiplinli ve büyüme için programlanmış bir şirketiz; ancak inanıyoruz ki iş eğlenceli de olmalı ve insanlar bir sonraki gün işe gelmek için sabırsızlanmalıdır.

7

SIRA DIŞI OLANAKLAR

Uzman Hafıza’da imkansızı isteyeceksiniz. Bir çok şirket çeşitli partiler düzenler ve bununla gurur duyarlar. Biz sıra dışı ve farklı olmayı seviyoruz, hiç beklemediğiniz bir zamanda kendinizi dünyanın en eğlenceli ve en sıra dışı mekanlarında bulabilirsiniz.

8

SOSYAL SORUMLULUK

Ülkemiz ve dünyadaki eğitim anlayışını değiştirmek için Uzman Hafıza’yı kurduk. Bunun bir sonucu olarak maddi kazançlarımızda oldu. Fakat biz zamanımızı ticari kazanç merkezli bir anlayıştan ziyade insan hayatını kolaylaştıran ve mutluluk sağlayan çalışmalara harcıyoruz. Çünkü biz hayatın ve eğitimin değerini biliyoruz.

Başvuru için Öneriler

Bize herhangi bir pozisyon için başvurduğunuzda:

Videolu bir özgeçmiş göndermenizi tercih ederiz. 2 dakikalık kısa bir videonuzu kaydedip Youtube’a yükleyebilirsiniz.

Başvurunuza sebep olan motivasyonunuz ve öğrenmeye olan sevginizi vurgulayabilirsiniz. Bize yeteneklerinizden ve hangi konularda uzmanlaştığınızdan bahsedin, ekibimize nasıl bir katkıda bulunacağınızı belirtin.

Sizi keşfedilmemiz için yaptığınız çalışmaları, içerikleri ve tasarımları bize gönderin.

Başvurularınızı kariyer@uzmanhafiza.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

KARİYER